آموزش برنامه نویسی اندروید در اصفهان

گوشی های موبایل،‌ مخصوصاً اندروید، این روزها بسیار پر طرفدار شده است. این فرصت را برای برنامه نویسان فراهم کرده است تا با پیاده سازی نرم افزار و اپلیکیشن بر بستر اندروید و درج آن در storeهای آنلاین(مانند Google Play و کافه بازار)، درآمد کسب کنند. 0xsi6g2km2همچنین گسترش این گوشی های اندروید، باعث شده است تا صاحبان کسب و کارها و کسانی که ایده های تجاری دارند، بخواهند کسب و کار یا ایده های خودشان را روی بستر اندروید، توسعه دهند و اپ اندروید برای کسب و کار و ایده یشان بخواهند.

شرکت عصر دانش آرمین(اتفا)، با تجربه ی چندین ساله در تولید و توسعه اپلیکیشن های آندروید، شروع به برگزاری کلاس های خصوصی آموزش برنامه نویسی اندروید، توسط مهندسین باتجربه شرکت نموده است.

لازم به ذکر است که کلاس ها به صورت خصوصی، حداقل ۱نفره و حداکثر ۳نفره(بنا به درخواست دانش پذیر) انجام می شود و کلاس هایی با ظرفیت بالاتر، فعلاً به دلیل تغییر مکان شرکت، قابل ارائه نمی باشد.

دانلود فرم سرفصل کلی آموزش برنامه نویسی اندروید از اینجا

جهت درخواست ثبت نام و مشاهده ساعات برگزاری جلسات، با شماره های شرکت(۰۳۱۳۲۳۷۱۱۸۶) در ساعات اداری تماس حاصل فرمایید و یا از طریق فرم زیر اطلاعات خود را برای ما بفرستید. در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

فرم ارتباط با ما

 

تشخیص اعتبار