۵ برنامه موبایل عالی برای شما که دایم در سفرهای کاری هستید!!

Posted on Posted in اخبار

بسیاری از شما   زیاد در حال سفر کردن هستید بنابراین سفر های کاری نباید شما را ناراحت و عصبی کند.

شما با داشتن یک گوشی هوشمند در دستانتان این امر را آسان کرده و از سفر خود نهایت لذت را می برید.

ما ۵ برنامه موبایل را برای این امر به شما پیشنهاد میدهیم.

 

travel

 

برنامه MySeatFinder را قبل از سوار شدن شما به هواپیما چک کنید.

این برنامه می تواند به شما کمک کند یک صندلی راحت را بعد از رزرو بلیت تان به دست بیاورید ,  حتی اگر شما طرح سفر را دیر برنامه ریزی کرده باشی و بلیت را دیر رزرو کرده باشی . بعد از احراز هویت شدن  SeatGuru به صورت اتوماتیک آن صندلی را برای شما رزرو می کند.

هنگام وارد شدن به فرودگاه و جستجو برای پیدا کردن گیت ورودی و پرواز خود از GateGuru برای راهنمایی مستقیم به آنجا استفاده کنید. این برنامه  به تو کمک خواهد کرد جایی رو که به آن احتیاج داری در کم ترین زمان ممکن پیدا کنی و به آنجا برسی.

 

زمانی که شما به مقصد میرسید برنامه  Room77 می تواند در پیدا کردن هتل به شما کمک کند. اگر پرواز شما تاخیر داشته باشد , این برنامه میتواند اتاق های خالی هتل های نزدیک تان را جستجو کند و اینکه شب را در آنجا اقامت کنید .

 

InstaPlace یک برنامه است که از مشخصه ها و مختصات GPS  استفاده می کند تا اطلاعات موقعیت شما را روی عکس هایتان مشخص کند و همچنین می تواند تصویر های شما رو به کارت پستال های زیبا تبدیل کند.

 

InstaWeather برنامه ای است که اطلاعات مربوط به آب و هوا رو بر روی عکس های شما به دوستان و فامیل هایتان در مورد جایی که هستید  می دهد .

 

پاسخ دهید