۶ راه برای فروش بیشتر محصولات دست ساز شما

Posted on Posted in کارآفرینی, مقالات

۱.وب سایت
شما می توانید از طریق وب سایت محصول خود را به همه نشان دهید برای این کار می توانید از کلید واژه های مربوط به محصول خود استفاده کنید.شما می توانید علاوه بر گذاشتن عکس محصول خود جزییات مفید و مختصری را نیز برای محصول خود بنویسید. همچنین یک وبلاگ ساخته و در مورد محصولات خود مطلب بنویسید تا وب سایت خود را پویا تر و جذاب تر کنید.

۲. شبکه های اجتماعی

در شبکه های اجتماعی مختلف عضو شوید و لینک سایت خود را در آنها بگذارید. برای مثال از اینستاگرام برای گذاشتن عکس های محصولات خود استفاده کنید و توضیح مختصری درباره محصول بنویسید یا یک پیج فیس بوک بسازید و کاتالوگ های محصولات خود را در آن قرار دهید.

handmade-gift-ideas-21

۳. آگهی تبلیغاتی

یکی از استراتژی های پیشرفت کسب و کار داشتن کارت ویزیت است که می تواند شامل اطلاعات تماس از جمله آدرس سایت یا شبکه های اجتماعی شما باشد

۴.بازار های هنری
به دنبال بازار های صنایع دست ساز در محله و شهر خود باشید. بازار های محلی که ممکن است به صورت روزانه و هفتگی برگزار شود. شما حتی ممکن است برای پیشرفت یک غرفه در این بازار ها داشته باشید چون حتی اگر محصول های زیادی برای فروش ندارید حداقل می توانید اطلاعات تماس و کارت ویزیت خود را به مردم بدهید.

۵.نمایشگاه های تجاری
اگر محصول شما به خانه مربوط می شود به دنبال اسباب و وسایل تزیینی برای وسایل موجود در خانه باشید . از ویژگی هایی که محصول شما میتواند به آنها بدهد صحبت کنید. محصول خود را به صورت زنده به آنها نشان دهید و از مزیت آن نسبت به مدل های مشابه حرف بزنید.

۶.برنامه های موبایل

گسترش و پیشرفت گوشی های هوشمند امروزه بر هیچ کسی پنهان نیست و همه آن را به خوبی می دانند.
شما می توانید تبلیغ محصول خود را در برنامه های موبایل انجام دهید و محصول خود را روزانه در دست همه ببینید.

One thought on “۶ راه برای فروش بیشتر محصولات دست ساز شما

  1. بازتاب: گنج

پاسخ دهید